printdepot
printdepot
printdepot
החשבון שלי
  0 / 0 ₪
שלום אורח...  התחבר
אמון הציבור

מיחשוב >> מקלדות ועכברים

ערכת מקלדת ועכבר אלחוטית Microsoft Desktop 800 ערכת מקלדת ועכבר אלחוטית Microsoft Desktop 800
באפשרותך ליהנות מהחופש והנוחות שמספקת טכנולוגיית האלחוט באמצעות ערכה משתלמת זו של מקלדת ועכבר. שלוט במחשב מדיה כשאתה יושב על הספה, או אחסן בנוחיות את המקלדת והעכבר מבלי להתעסק בחוטים וכבלים. באפשרותך להתרחק עד 5 מטרים ועדיין לקבל אות חזק. לחלופין, תוכל להשתמש בעכבר בנפרד עם מחשב נישא במהלך נסיעות - המשדר-מקלט הזעיר נכנס בנוחות לחלק התחתון של העכבר כשמגיע הזמן לארוז וללכת. הגדרת המקלדת והעכבר קלה ביותר: פשוט הכנס את הסוללות, חבר את המקלט-משדר הזעיר והתחל להקליד!
מק"ט: 2LF-00022
המחיר שלנו
130 ₪
לקניה
מקלדת אלחוטית כולל משטח מגע Microsoft All-in-One Media Keyboard מקלדת אלחוטית כולל משטח מגע Microsoft All-in-One Media Keyboard
מקלדת All-in-One Media Keyboard היא ההתקן המושלם לסלון או למשרד הביתי שלך. היא כוללת ערכת מקשים בגודל מלא ומשטח עקיבה משולב רב-מגע – הקלד, החלק, גרור, שנה גודל תצוגה ולחץ בקלות. היא כוללת מקשים ישירים ניתנים להתאמה אישית עבור מדיה, שמביאים את האינטרנט ואת המוסיקה, התמונות והסרטים המועדפים שלך אל קצות אצבעותיך. כמו כן, למקלדת יש עיצוב עמיד, כך שאין צורך לחשוש מהחבטות, הנפילות או הנזילות של חיי היומיום. מקלדת All-in-One Media Keyboard היא כל מה שדרוש לך לצורך הקלדה נוחה וניווט ללא מאמץ.
מק"ט: N9Z-00015
המחיר שלנו
135 ₪
לקניה
מקלדת חוטית Microsoft Wired Keyboard 600 מקלדת חוטית Microsoft Wired Keyboard 600
אין צורך להמשיך לחפש אחר מקלדת איכותית שמציעה תמורה נהדרת. השג את כל התכונות הדרושות לך - ועוד - עם האיכות והמהימנות של Microsoft. מקשי מגע שקט, מקשי קיצור של Windows 8* ופקדי מדיה לגישה מהירה מאפשרים לך להשתמש במחשב בצורה פשוטה יותר ולהתמקד במשימה שעל הפרק.
מק"ט: ANB-00016
המחיר שלנו
76 ₪
לקניה
ערכת מקלדת ועכבר אלחוטית Microsoft Desktop 2000 ערכת מקלדת ועכבר אלחוטית Microsoft Desktop 2000
בניגוד למקלדות סטנדרטיות, מקלדת זו מציגה תקן הצפנה מתקדם (AES), המיועדת לסייע בהגנה על המידע האישי והעסקי שלך על-ידי הצפנת ההקשות שלך. באפשרותך ליהנות מהמקלדת המעוצבת בצורה קלאסית, עם משענת ידיים במרקם של כרית לתמיכה ונוחות. למקלדת מצורף עכבר אלחוטי בגודל מלא שכולל משטחי אחיזה משופרים בצדדים, גלילה לארבעה כיוונים וטכנולוגיית Blue Track. שולחן עבודה זה אינו רק מאובטח ונוח - הוא גם קל לשימוש - פשוט חבר את המקלט-משדר ואתה מוכן!
מק"ט: M7J-00010
המחיר שלנו
189 ₪
לקניה
עכבר HP 500 Spectre Bluetooth Ash עכבר HP 500 Spectre Bluetooth Ash
עכבר Bluetooth®‎ אלחוטי יוצא מן הכלל זה משלב דיוק ברמה גבוהה יותר עם עיצוב מתקדם שאי אפשר להתעלם ממנו.
מק"ט: 1AM57AA
המחיר שלנו
249 ₪
לקניה
אוזניות ומיקרופון HP Headset USB 500 1NC57AA אוזניות ומיקרופון HP Headset USB 500 1NC57AA
בצע שיחות, האזן למוסיקה והשתמש בקלות ב-Cortana באוזניות שנועדו לשמור על החיבור שלך. עם צליל באיכות מעולה, עיצוב מרופד ושילוב של Cortana לשליטה מוחלטת, אתה מוכן לכל משימה שממתינה לך במשך היום.
מק"ט: 1NC57AA
המחיר שלנו
199 ₪
לקניה
עכבר אלחוטי (HP Wireless Mouse 200 (Empress Red עכבר אלחוטי (HP Wireless Mouse 200 (Empress Red
עכבר אלחוטי זה במחיר שהינו בהישג יד מציע לך יותר מרק מחיר נמוך. הוא מעניק לך את החופש ליצור ללא כבלים שכובלים אותך למקום. העכבר האלחוטי שלנו מעוצב לשימוש בשתי הידיים, כך שהגדלת הפרודוקטיביות שלך נעשית ללא מאמץ. מעולם לא היה קל יותר להפוך לאלחוטי במחיר נמוך יותר.
מק"ט: 2HU82AA
לפרטים
עכבר אלחוטי לבן HP Z5000 Bluetooth עכבר אלחוטי לבן HP Z5000 Bluetooth
העכבר מעניק את החופשיות של Bluetooth®‎ בכל מערכות ההפעלה החשובות, כולל Windows,‏ Mac,‏ Chrome ו-Android.
מק"ט: E5C13AA
המחיר שלנו
149 ₪
לקניה
הקודם
1 2 3 4 5